Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Şantiye Konteynerleri Montaj Ve Demontaj

Şantiye konteynerleri, inşaat şantiyelerinde kullanılan ve son derece gerekli olan prefabrik yapılardır. İnşaatlarda ihtiyaç duyulan her türlü ihtiyacı karşılayan bu konteynerlar kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Ofis ve yönetim binaları, yemekhane, yatakhane, wc duş üniteleri olarak kullanılabilen şantiye konteynerleri her anlam da son derece avantajlıdır.

Konteyner daha ucuz maliyetli ve hızlı üretim kurulum özelliğine sahiptirler. Şantiye konteynerleri montaj ve demontaj açısından son derece pratik olan yapılardandır. Prefabrik yapı kategorisine giren şantiye konteynerleri kısa sürede kurulup gene aynı şekilde kısa sürede sökülebilmektedir.

Şantiye konteynerleri montajı

Şantiye konteynerleri montaj ve demontaj işlemleri diğer yapıların işlemlerine nazaran çok daha kısa sürelidir. Şantiye konteynerlerinin montajı tahmin edildiğinden çok daha pratik ve hızlı olacaktır. Konteynerin ne amaçla kullanıldığına bağlı olarak çatılı ya da çatısız olabilen bu montaj işlemleri kısa sürede tamamlanmaktadır.

Şantiye konteynerleri demontajı

Şantiye konteyneri sökümü konusunda uzman kadrosuyla Toki Prefabrik hizmetinizde. Demontajı yapılan yapının sökülerek farklı bir yere taşınarak yeniden monte edilmesinde piratik çözümler sunuyoruz. Şantiye konteyneri sökümü ve kurulumu anlamında avantajlı olduğunda demontajda aynı şekilde pratik olmaktadır