Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Prefabrik Yapı Söküm ve Kurulum Hizmetleri

Prefabrik Yapılar, her iklim şartına ayak uyduran ve daha düşük maliyetler ile üretilebilenyapılardır. Prefabrik yapılar sunduğu birçok önemli avantaj ile günümüzde her geçen yıl daha popüler olmaya devam ediyor. Düşük bir maliyet gerektirmesi ve iş bittikten sonra kolay bir şekilde sökülüp taşınabilmesi nedeni ile şantiyelerde prefabrik yapılar ofis ve yemekhane gibi ihtiyaçlar için tercih edilmekte ve büyük avantajlar sağlamaktadır.

Prefabrik Yapı Montaj ve Demontaj

Yapımı kısa sürede tamamlanan ve bu nedenle günümüzde şantiyelerde tercih edilen prefabrik yapılar, söküm aşamasında da pratiklik sağlamaktadır. Birçok farklı etken göz önünde bulundurularak belirlenen prefabrik binaların yapım süresi, betonarme binalara göre çok daha kısadır.

Defalarca sökülüp tekrar monte edilebilme özelliğine sahip olan prefabrik yapılar, istenilen alana kolayca ve kısa sürede kurulabilmektedir. Bu özelliği ile özellikle şantiyelerde ofis ve yemekhane gibi ihtiyaçlarda tercih edilen prefabrik yapılar, kısa sürede hazırlanıp monte edilmekte ve iş bitimi süresinde ise yine kolayca sökülerek bir başka alana taşınabilmektedir.

Prefabrik yapı montaj ve demontaj istenildiği kadar yapılarak tekrar kullanıma devam edilebilmektedir. Bu konuda uzman olan ve deneyim sahibi bir ekip tarafından gerçekleştirilen prefabrik yapı söküm ve kurulum işlemleri, hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek size gereksiz zaman kaybı yaşatılmamaktadır. Prefabrik yapı söküm ve kurulum süresi, prefabrik yapının kaç katlı olduğuna göre de değişiklik göstermektedir.