Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Konteyner Kurulum ve Söküm Hizmetleri

Konteynerler sökülüp kurulabilen, taşınabilen özellikte olması ve düşük maliyetli olması sayesinde çok sık tercih edilen, sağlamlığı ve modüler yapısı ile yıllarca gönül rahatlığı ile kullanılabilen endüstriyel yapılardır. Müşterilerin ihtiyaç duydukları projelere uygun olarak üretilen konteynerin birleşiminden oluşmaktadır.

3 kata kadar yapılabilen konteyner yapıların kullanımı ve taşınması oldukça pratiktir. Montaj kolaylığı sağlayan konteynerler, özel birleşimleri sayesinde rahatlıkla ihtiyaca göre taşınarak, istenildiği gibi kullanılabiliyor ve kolayca birleştirilebiliyor. Standart konteyner, yaşam konteyneri, konteyner evler, WC, duş konteynerleri vs. gibi her türlü ihtiyacı karşılamak amacı ile yaşam ve ofis konteynerleri kolay monte edilerek, istenilen her yere taşınabilmektedir.

Konteynerin Sökülüp Takılması

İç kullanım alanları da ihtiyaçlara uygun şekilde dizayn ediliyor. Konteyner söküm ve kurulum gibi özellikleri sayesinde uzman ekipler tarafından kolayca sökülüp tekrar kurularak her türlü ihtiyacı rahatlıkla karşılıyor. Özellikle şantiye alanlarının çok sık ihtiyaç duyduğu konteyner montaj ve demontaj özellikli olması ile pek çok ihtiyacı rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Konteynerlerin Montaj Ve De-montajı İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Konteyner montaj ve demontaj işlemleri için gerekli proje, plan ve yasal izinlerin alınmış olması ve proje kurulumu zeminin standartlara uygun olarak hazırlanmış olması gerekmektedir. Diğer tüm ayrıntılar için Toki Prefabrik Montaj ve Demontaj departmanı ile görüşebilirsiniz.