Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

prefabrik toplu konutPrefabrik yapı mantığı kapsamında ve bu sistem bünyesinde üretimleri yapılan prefabrik toplu konut binaları, özellikle hızlı ve kaliteli üretimleri, kurulumları ile birlikte konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Oldukça ekonomik bir fiyat kapsamında üretimleri yapılan bu binaların teslimatları da kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Özellikle doğal afetlerdeki kullanımı açısından büyük bir öneme sahiplerdir. Sel, heyelan ya da Tsunami gibi birçok değişik zorlu şartlarda en doğru yaşam alanlarıdır.

Kaliteli Üretimler İle Prefabrik Binalar

Her ne kadar genel olarak prefabrik toplu konut binaları tek katlı ya da iki katlı olarak bilinse de 3 katlı olarak da profesyonel bir hizmet çatısı altında kaliteli bir malzeme üretimi ile tasarımları gerçekleştirilmektedir. En çok da son zamanlarda savaş sonrası yerleşim alanı olarak mülteci kampları adına hızlı üretimleri ve montajları sayesinde büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yine orta düzeyli geçim kaynağı olan kişiler adına da kalite ve konfor sunan bu prefabrik toplu konut binaları büyük bir fırsat sunuyor.

Hızlı ve Çabuk Yerleşim Alanları

Doğal afetler ya da savaş sonrası mülteci kampları olarak prefabrik toplu konut binaları en iyi seçenek olarak ön plana çıksa da, aynı zamanda insan kaynaklı doğal olmayan afetler için de yine acil yaşam alanları olarak üretimleri ve montajları gerekli alanlara çok kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Gelişmemiş zayıf ülkelerde ve ayrıca deprem ya da volkanik gibi doğal afetler için de en doğru seçenek prefabrik toplu konut binaları üç katlı yapı sistemi ile konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.