Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

prefabrik-deprem-evleriSağlam bir yapı malzemesine sahip olan ve hızlı kurulumları yapılabilen prefabrik acil yerleşim evleri, özellikle birçok farklı doğal afetlerde hayat kurtarıcı olarak ön plana çıkmaktadır. Heyelan, sen, deprem ya da tsunami gibi zorlu doğal şartlar içerisinde ihtiyaç duyulan yerleşim alanlarını sunan ve pratik çözümler veren özel yaşam üniteleridir. Ayrıca doğal olmayan birçok farklı problemler nedeniyle de prefabrik acil yerleşim evleri son dönemlerde yoğun bir talep görmektedir.

Kolay ve çabuk kurulum avantajları

Tüm yıl boyunca sağlam bir korunak özelliği sağlayan ve en sert hava koşulları karşısında büyük bir dayanıklılık vaat eden prefabrik acil yerleşim evleri, aynı zamanda kolay üretim, sevkiyat ve montaj imkanı da vermektedir. Bu evlerde temel amaç acil barınma zamanlarında en iyi yaşam alanı desteğini sunmaktır. Farklı zeminlere kurulumları yapılan bu prefabrik acil yerleşim evleri, en zor şartlarda en iyi konforu sağlamak amacıyla üretimleri yapılmaktadır.

Farklı alanlarda kullanımları mümkündür

Doğal afetler nedeniyle ya da doğal olmayan, yani insan kusuru nedeni ile ortaya çıkan sorunlarla hızlı ve kolay bir konaklama, barınak imkanı sunan prefabrik acil yerleşim evleri, özellikle son zamanlarda mülteci kampları için en iyi çözümü getirmiş durumdadır. Birden fazla ailenin bir arada rahatça kalabileceği, yaşayabileceği değişik oda sayıları ile üretim ve montajları yapılan bu kaliteli, sağlam prefabrik evler en zorlu şartlarda dayanıklı bir korunma sunmaktadır.