Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Modern bir tasarım eşliğinde üretilmiş olan ve estetik bir yapıya sahip metropol konteyner çeşitleri, özellikle birçok farklı alışveriş merkezlerinde, değişik iş yerlerinde ve sitelerin önlerinde kullanılmaktadır. Modern çizgileri olan ve kaliteli bir üretim malzemesi ile hazırlanan bu metropol konteyner modelleri danışma birimleri olarak kullanım açısından son zamanlarda yoğun bir talep almaktadır.

Farklı Üretim Malzemeleri İle Kolay Kurulumlar

Değişik alanlar adına kolay kurulum ve montaj imkanı sunan üstelik monte ve de monte fırsatı sayesinde her yere kolayca taşınabilen bu özel metropol konteyner çeşitleri, farklı malzeme yapıları ile de üretilmektedir. Bunlar arasında ahşap kaplama, alüminyum kompozit kaplama ya da siding gibi daha birçok değişik kaplama bünyesinde üretimleri yapılmakta ve oldukça uygun fiyatları sayesinde de metropol konteyner modelleri her bütçeye özel bir olanak sunmaktadır.

Şık Görünümleri ve Güvenilir Malzeme Yapısı İle Metropol Konteynırlar

Modern şehirlerin mimarisi olarak tüm farklı alanlar adına şık bir görünüm sunan metropol konteyner danışma birimleri, bütün değişik ve zorlu hava şartlarına da büyük bir mukavemet göstermektedir. Uzun ömürlü olan bu konteyner çeşitleri farklı modellerde ve renklerde de üretim yapılabilmektedir. Özellikle estetik görünümleri ve çok uygun fiyatları kapsamında istenilen her yere çok çabuk montaj yapılabilen ya da sökülüp farklı bir yere kurulumları sağlanan bu konteynerler son dönemlerde en fazla ilgi duyulan yapılar arasında ön plana çıkmaktadır.

Metropol Konteyner 150x150 cm
Metropol Konteyner 200x200 cm
Metropol Konteyner 200x300 cm
Metropol Konteyner 240x240 cm
Metropol Konteyner 300x300 cm
Metropol Konteyner 300x400 cm