Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Doğal Afet Yaşam KonteynerleriSon dönemlerde çok fazla meydana gelen doğal afetler sonrası konteyner acil yerleşim üniteleri hayat kurtarmaktadır. Çok sayıda insanın sel, deprem ve heyelan ya da Tsunami gibi felaketler sonrası evsiz kalması ile birlikte ortaya çıkan yerleşim sorunları deprem konteynerleri olarak da bilinen bu yerleşim binaları sayesinde büyük bir avantaj sunmaktadır. Kaliteli bir malzeme yapısı bünyesindeki üretimleri ve tüm zorlu koşullara karşı dayanıklılığı ile konteyner acil yerleşim üniteleri her yere montaj yapılabilmektedir. Bu sayede deprem konteynerleri çabucak sökülerek farklı alanlara kurumları gerçekleştirilebilmektedir.

Kaliteli Prefabrik Konteyner Üretimleri

 Tüm zorlu koşullara karşı dayanıklı olarak üretimleri yapılmış olan konteyner acil yerleşim üniteleri ayrıca mülteci kampları için son zamanlarda savaş sonrası göç eden herkes adına rahat bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlar ile hazırlanan bu deprem konteynerleri bu sayede çok fazla sayıda üretim ve montaj yapma şansı vermektedir. Isı ve yalıtım konusunda aynı kaliteyi veren konteyner acil yerleşim üniteleri birden fazla aileye yaşama olanağı vermektedir. Bu da afet konusunda özellikle çok sayıda açıkta kalan insanlar adına deprem konteynerleri çok uzun yıllar konaklama fırsatını sunmaktadır.

Herkes Kısmi Kaliteli Bir Üretimdir

Dış cephesi ile birlikte iç detay döşemeleri de insanların konforlu bir şekilde konaklamaları adına yapılan konteyner acil yerleşim üniteleri, tüm zorlu hava şartlarına karşı dirençli olarak hazırlanmaktadır. Hızlı modüler çözümler sunan bu deprem konteynerleri ile doğal ve doğal olmayan tüm afetler için en iyi olanaklar getirilmektedir.