Prefabrik Evler
Prefabrik Yapılar
Konteyner
Kabinler
Çelik Yapı & Hangarlar
Montaj & Demontaj

Yüksek teknoloji kapsamında üretimleri yapılan demonte konteyner çeşitleri günümüzde birçok farklı alan için kullanılmaktadır. Bunlar arasında özellikle doğal ve doğal olmayan afetler ile birlikte mülteci kampları adına modüler konteyner modelleri büyük bir önem taşımaktadır. Üretim ve izolasyon kalitesi ile birlikte ayrıca okullar, kolejler ya da ana okulları gibi farklı alanlar için de demonte konteyner üretimleri son zamanda çok sık yapılmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilecek güvenli bir malzeme yapısı kapsamında üretimleri yapılan modüler konteyner çeşitleri üstelik her yere hemen montaj yapılabilmektedir.

Kaliteli Üretim ve Kolay Kurulum

Uluslararası standart üretim ölçülerine dayandırılarak üretimleri yapılan demonte konteyner modelleri, sel, heyelan ya da Tsunami gibi doğal afetlere karşı büyük bir direnç sağlamaktadır. Özellikle ülkemizde çok sık meydana gelen depremlere karşı bu modüler konteyner çeşitleri konaklama açısından hayat kurtarmaktadır. Bu çözümlere artı olarak demonte konteyner seçeneği uygun fiyatları ve uzun ömürlü yapıları sayesinde en iyi avantajı sunmaktadır. İstenilen her yere kolayca kurulum yapılarak montajı sağlanan bu modüler konteyner fırsatları sayesinde tüm zorlu hava koşullarına karşı en doğru çözümler sağlanmaktadır.

Her Alanında Kullanım Fırsatı

Kaliteli bir üretim yapısı bünyesinde hazırlanan demonte konteyner çeşitleri hastane ya da poliklinik ve ek hizmet binaları ile sağlık ocakları adına da hazırlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda yaşanan savaş sorunları nedeniyle mülteci kampları adına bu modüler konteyner modelleri ısı ve yalıtım kalitesi sayesinde açıkta kalan tüm ailelere ve diğer insanlara konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Demonte Konteyner DK-102
Demonte Konteyner DK-201
Demonte Konteyner DK-202
Demonte Konteyner DK-205
Demonte Konteyner DK-302
Demonte Konteyner DK-305